Układanie kostki brukowej WARSZAWA

Oferujemy kompleksową realizację usługi układania kostki brukowej na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy ekipę doświadczonych fachowców, którzy z należytą starannością przeprowadzą układanie kostki brukowej według projektu. Postaw na sprawdzoną ekipę!

Usługa układanie kostki brukowej WARSZAWA

W naszej ofercie układania kostki brukowej znajdą Państwo:

 • Bezpłatny pomiar
 • Wytyczenie nawierzchni
 • Wykonanie podbudowy
 • Ułożenie kostki właściwej
 • Wypełnienie spoin

Zarezerwuj termin już dziś! Umów się na spotkanie – 721 540 093.

układanie kostki brukowej

Kostka brukowa to najczęściej występujący materiał podłoża na zewnątrz domu lub firmy, w ogródku mieszkania. Jego zaletą jest trwałość oraz względy estetyczne. Każdy salon budowlany oferuje szeroką paletę kolorystyczną i duży wybór efektów oraz wzorów do zastosowania na podłożu zewnętrznym. Prawidłowe wykonanie ułożenie kostki brukowej wymaga doświadczenia, wiedzy oraz niezbędnych materiałów. Niezależnie od trudności prac ekipa Rafbud sprosta każdemu zadaniu.

RAFBUD – FACHOWCY Z DOŚWIADCZENIEM

 • gwarancja jakości
 • terminowość
 • kompleksowa usługa
 • remont na każdą kieszeń
 • precyzja i estetyka prac
 • wsparcie przy zakupie niezbędnych artykułów budowlanych
 • doradztwo w zakresie wyboru materiałów, stylu i kolorów

Kosztorys początkowy przygotowujemy całkowicie za darmo. Wszystkie prace budowlane staramy się realizować jak najszybciej. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zagwarantować możliwość skorzystania z porady profesjonalnego architekta wnętrz. Układanie kostki brukowej warszawa oferujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak również firmowych. Nasz priorytet to remonty mieszkań i domów na najwyższym poziomie.

Realizacja usługi układania kostki brukowej na schodach prowadzących do domu. Układanie kostki brukowej warszawa realizowane przez Rafbud.

Układanie kostki brukowej przez profesjonalistów

Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy brukarskiej? Nie szukaj dalej niż RafBud! Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży brukarskiej. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach nawierzchni, od podjazdów mieszkalnych po parkingi komercyjne. Żadne zadanie nie jest dla nas zbyt duże lub zbyt małe!

Jesteśmy dumni z naszego wykonania i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i najnowszego sprzętu, aby wykonać pracę dobrze, za pierwszym razem. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie układania nawierzchni będzie pilnie pracował, aby ukończyć Państwa projekt na czas i w ramach budżetu.

Nie zadowalaj się niczym innym niż tym, co najlepsze, jeśli chodzi o Twoje potrzeby w zakresie układania nawierzchni. Skontaktuj się z firmą RafBud już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację!

Jakie są zalety kostki brukowej?

Kostka brukowa to płaski, twardy kamień, który jest używany do tworzenia gładkiej powierzchni chodników, patio i podjazdów. Kostka brukowa jest zazwyczaj wykonana z granitu, wapienia lub piaskowca. Choć kostka brukowa jest droższa od betonu czy asfaltu, ma kilka zalet. Kostka brukowa jest łatwiejsza w naprawie niż inne rodzaje nawierzchni, ponieważ poszczególne kamienie można wymieniać w przypadku ich uszkodzenia. Ponadto, przy odpowiedniej pielęgnacji, kostka brukowa może przetrwać dziesiątki lat. Kostka brukowa jest również mało kłopotliwa w utrzymaniu i nie wymaga uszczelniania ani odnawiania. Z tych powodów wielu właścicieli domów preferuje kostkę brukową w swoich przestrzeniach zewnętrznych.