remonty ursynów realizowane przez firmę remontową Rafbud w salonie z telewizorem, szafkami w kolorze jasnobrązowym oraz oświetlenie sufitowym

remonty ursynów

Jesteśmy firmą, która kompleksowo realizuje prace remontowe na terenie dzielnicy Ursynów. W swoim zespole mamy tylko wykwalifikowane osoby, które mają szeroką wiedzę, odpowiednie umiejętności oraz praktykę. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i terminowo realizować wszystkie remonty ursynów w mieszkaniach, domach, budynkach firmowych oraz przemysłowych. Remonty Ursynów realizowane przez naszą firmą to gwarancja satysfakcji, bo wszystkie zlecenia realizujemy na najwyższym poziomie.

Montaż drzwi i okien remonty Ursynów

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także okna to jeden z ważniejszych elementów każdego budynku. Nie dość, że podnoszą jego walory estetyczne, to jeszcze zapewniają nam bezpieczeństwo  i pozwalają uniknąć straty energii w sezonie grzewczych. Aby jednak sprawdziły się w powierzonych im zadaniach, konieczny jest poprawny montaż drzwi i okien ursynów. Nasza firma doskonale to rozumie i zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Oznacza to, że kompleksowo wykonamy pomiar, usługę montażu, wypełnienie pianką montażową, uzbrojenie skrzydła otworu ściennego oraz obróbkę techniczną. To jednak nie wszystko, ponieważ w razie problemów z wyborem odpowiednich okien i drzwi, również służymy fachowym doradztwem.

układanie paneli podłogowych ursynów w kuchni klienta w kolorze brązowym, panele dębowe podłużne, kuchnia w zabudowie wraz z urządzeniami agd

Układanie paneli podłogowych Ursynów

Panele podłogowe to solidne rozwiązanie, które przy okazji jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Dzięki temu sprawdzają się wszędzie, gdzie zostaną wykorzystane. Na oferowane przez nas  układanie paneli podłogowych ursynów może składać się bezpłatny pomiar, przygotowanie podłoża, rozprowadzenie folii paroizolacyjnej, ułożenie paneli podłogowych oraz montaż listew przypodłogowych. W razie trudności z wyborem czegoś odpowiedniego w ramach usługi remonty ursynów również pozostajemy do dyspozycji.

Sufit podwieszany Ursynów

Oświetlenie sufitowe dodaje uroku i elegancji, więc nic dziwnego, że tak wielu z nas się na nie decyduje. Jednak kluczem do fajnie wyglądającego salonu, łazienki, czy sypialni z podwieszanym sufitem, jest odpowiedni montaż. Dlatego w ramach usługi sufit podwieszany ursynów oferujemy

kompleksowe wsparcie, na które będzie składać się m.in. wyznaczenie poziomu sufitu, przymocowanie profili przyściennych, czy montaż płyt sufitowych.

Adaptacja poddasza Ursynów

Adaptacja poddasza to najlepszy sposób na powiększenie metrażu, czy liczby pomieszczeń w domu, segmencie oraz mieszkaniu na najwyższym piętrze. Aby jednak takie przedsięwzięcie się udało, to adaptacja poddasza ursynów powinna być wykonana przez doświadczoną ekipę. Nasza na pewno może zapewnić swoje wsparcie, a także przejąć na siebie wszystkie zadania z tym związane.

tynki dekoracyjne ursynów w kolorze białym układane w łazience przez specjalistę w niebieskim uniformie i białym kasku patrzącego na fotografa

Tynki dekoracyjne remonty Ursynów

Zadaniem tynków dekoracyjnych jest podnieść walory naszych ścian i sprawić, że tam, gdzie będą wykorzystane, pomieszczenie nabierze oryginalnego charakteru. Dostępne są w szerokie palecie barw, więc bez trudności każdy z nas ma szansę znaleźć coś dla siebie. Jednak nie tylko wybór jest ważny, ale również to, jak tynki dekoracyjne ursynów zostaną ułożone.

Nasza firma chętnie tym się zajmie i w ramach usługi oferujemy wykonanie pomiarów, zagruntowanie podłoża, nałożenie odpowiedniej warstwy masy tynkarskiej, ułożenie tynku dekoracyjnego oraz nadanie faktury.

Tapetowanie ścian remonty Ursynów

Tapetowanie ścian to świetny sposób na to, aby stworzyć wyjątkowy klimat w poszczególnych pomieszczeniach. Aby jednak osiągnąć fajny efekt, warto dobrać wzór do swojego stylu, czy osobowości. Realizowane przez naszą firmę tapetowanie ścian ursynów obejmuje bezpłatny pomiar, sprawdzenie spójności podłoża, położenie tapety, tapetowanie narożników, wygładzenie tapety, czy przycięcie krawędzi. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w razie trudności z wyborem odpowiedniej tapety, chętnie też zapewnimy profesjonalne doradztwo architekta wnętrz.

Malowanie ścian Ursynów

Malowanie ścian to najlepszy sposób na to, aby odświeżyć wygląd swoich pomieszczeń, ale również, aby nadać im niepowtarzalnego stylu. Od tego, jak zostanie wykonane malowanie ścian ursynów, zależy również to, jak będziemy czuli się w swoich wnętrz, więc lepiej wykonać to dobrze. Na oferowane przez naszą firmę malowanie ścian składa się bezpłatny pomiar, przygotowanie pomieszczenia do malowania, przygotowanie podłoża, malowanie właściwe oraz obróbka techniczna.

malowanie ścian ursynów realizowane przez pana w czarnej koszulce i zielonych ogrodniczkach patrzącego na biało żółtą ścianę z przyrządem do malowania w ręku

Szpachlowanie ścian Ursynów

Celem szpachlowania ścian jest przygotować dane podłoże do malowania, tapetowania, czy układania tynków dekoracyjnych. Im lepiej będzie przygotowane dane podłoże, tym lepiej później będą się sprawdzały wykorzystane materiały, dlatego ściana musi być idealne równa i gładka. My mamy tego pełną świadomość, więc szpachlowanie ścian ursynów zawsze wykonujemy bardzo dokładnie. Składać się na nie będzie m.in. przygotowanie podłoża, gruntowanie ścian, szpachlowanie właściwe oraz obróbka techniczna.

Układanie cegły dekoracyjnej Ursynów

Cegła czerwona, biała, szara, czy brązowa to dodatek, który może wzbogacić każde wnętrze. Na oferowane przez naszą firmę układanie cegły dekoracyjnej ursynów składa się bezpłatny pomiar, przygotowanie podłoża, projekt układu płytek z cegły dekoracyjnej, klejenie płytek oraz fugowanie cegły dekoracyjnej. Klientom, którzy nie wiedzą, na jaką dokładnie cegłę dekoracyjną się zdecydować, oferujemy również profesjonalne doradztwo.

Układanie płytek, glazury, terakoty Ursynów

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na sięgnąć po płytki, glazurę, czy terakotę na podłogi w naszych wnętrzach, to zawsze musimy postawić na odpowiedni wzór, kolorystykę oraz ułożenie. Nasza firma zapewnia wsparcie przy tego typu pracach i gwarantuje, że układanie płytek, glazury, terakoty ursynów zawsze skończy się sukcesem. Na naszą usługę składa się bezpłatny pomiar, przygotowanie podłoża, przygotowanie układu płytek/glazury/terakoty, klejenie  płytek/glazury/terakoty, czy nawet fugowanie płytek/glazury/terakoty. Dodatkowo jesteśmy też w stanie zapewnić w ramach usługi remonty ursynów pomoc profesjonalnego architekta wnętrz. Bywa to bardzo przydatne przy trudnościach z wyborem odpowiedniego wzornictwa, czy kolorystyki.

układanie płytek, glazury, terakoty ursynów realizowane przez firmę z warszawy rafbud w łazience klienta z umywalką i prysznicem

Najlepsza ekipa od remontów

Szukasz najlepszego zespołu remontowego dla swojego domu lub mieszkania? Nie szukaj dalej niż Rafbud. Nasz zespół wysoce profesjonalnych i doświadczonych rzemieślników jest gotowy do podjęcia każdego projektu – od góry do dołu remonty kuchni, łazienki, odświeżenie i więcej! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy, że zapewnimy Ci oszałamiające rezultaty, z których będziesz dumny. Dodatkowo, każda praca jest objęta kompleksową gwarancją.

W Rafbud, szczycimy się dostarczaniem zarówno doskonałego rzemiosła, jak i obsługi klienta. Nasz zespół będzie traktować Ciebie i Twoją przestrzeń z szacunkiem od początku podróży transformacji. Czy to zapewniając bezpłatne porady lub oferując pełną przejrzystość kosztów – naszym zobowiązaniem jest jakość i skuteczność przez cały czas. Rozumiemy, jak ważny może być remont domu – dlatego ciężko pracujemy, aby zapewnić, że każdy projekt jest doskonały przed oddaniem go w Twoje ręce.

Więc nie czekaj – skontaktuj się dziś, aby rozpocząć swoją transformację domu z Rafbud – gwarantujemy, że będziesz zadowolony.