remonty ursus

Remonty Ursus

Każdy remont to duże wyzwanie. Samodzielna realizacja wymaga dużego nakładu czasu, nauki i pracy, często po godzinach, co szybko przekłada się na frustrację, zmęczenie i brak radości z zachodzących zmian w naszym mieszkaniu. Jeżeli nie czują się Państwo w tym dobrze, a jednocześnie czują Państwo potrzebę zmian w swoim wnętrzu. Właśnie staliście się właścicielami nowego mieszkania lub remontujecie stary dom to nie mogli Państwo trafić lepiej. 

Firma Rafbud z Warszawy świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi remontowe, na najwyższym poziomie. Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń, a realizacja ich jest możliwa dzięki naszemu długoletniemu stażowi pracy, najlepszym fachowcom, markowym sprzęcie oraz kompleksowej obsłudze klienta.

Wykonujemy remonty domów, mieszkań, lokali usługowych, lokali użytku publicznego na terenie Ursusa. Niezależnie od stopnia zaawansowania prac, świadczymy nasze usługi remontowe w bardzo szerokim zakresie.

MONTAŻ DRZWI I OKIEN REMONTY URSUS

Profesjonalny montaż drzwi i okien Ursus wykonany przez naszych specjalistów jest podstawą do prawidłowego działania wszystkich elementów stolarki w domu. Wiemy, że prawidłowy montaż to klucz do bezpieczeństwa nie tylko dla tradycyjnych drzwi i okien. Ale również dla drzwi antywłamaniowych, drzwi wewnętrznych czy energooszczędnych okien.

Podejmujemy się realizacji montażu każdych drzwi i okien na terenie dzielnicy URSUS – z drewna, plastiku bądź innych tworzyw. Podnosimy ciągle nasze kompetencje i wiedzę o nowe zastosowania technologiczne w tym zakresie. 

Montaż drzwi i okien Ursus z naszą firmą to gwarancja solidnie wykonanej pracy, której efektem będzie wieloletnie i sprawne korzystanie z prawidłowo zamontowanej drzwi i okien. 

ekipa remontowa ursus

UKŁADANIE PANELI PODŁOGOWYCH URSUS

W kompleksowym zakresie działania naszej firmy znajdą Państwo także układanie paneli podłogowych Ursus. Panele podłogowe znajdują szerokie zastosowanie w wielu pomieszczeniach naszego domu lub mieszkaniu, są łatwe w utrzymaniu i odporne na zniszczenia. Nasza firma w zakresie układania paneli podłogowych Ursus gwarantuje: bezpłatny pomiar, przygotowanie podłoża, rozłożenie folii paroizolacyjnej, profesjonalne ułożenie paneli podłogowych, montaż listew przypodłogowych. 

Działamy w Warszawie między innymi w dzielnicach: URSUS, URSYNÓW, WILANÓW, MOKOTÓW, WŁOCHY. Gwarantujemy fachowe układanie paneli, doradztwo przy wyborze materiałów, atrakcyjną wycenę oraz punktualność.

SUFIT PODWIESZANY URSUS

Podwieszane sufity to połączenie nowoczesności i estetyki. Rafbus w usłudze sufitów podwieszanych Ursus stawia na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Sufit podwieszany daje wiele możliwości:

  • dla zabudowy niechcianych elementów,
  • stworzenia kilku poziomów zabudowy, 
  • obniżenia sufitu, 
  • wyeksponowania w designerski sposób oświetlenia 
  • stworzenia dodatkowej izolacji lub wyciszenia pomieszczenia. 

Niezależnie od tego jaki efekt chcą Państwo otrzymać, zapewniamy gwarancję, że nasza firma zajmie się sufitem podwieszanym Ursus na najwyższym poziomie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wiedzy.

ADAPTACJA PODDASZA URSUS

Dla osiągnięcia pełnego sukcesu w adaptacji poddasza Ursus niezbędna jest skrupulatność i dokładność, jaką jest w stanie zapewnić nasza firma. Adaptacja poddasza Ursus w celu powiększenia pomieszczenia lub zwiększenia liczby pomieszczeń wymaga sprawdzenia przez doświadczonych fachowców obecnego stanu poddasza. 

Firma Rafbud gwarantuje w adaptacji poddasza Ursus doradztwo w zakresie oceny obecnego stanu połaci dachowej, izolacji i wentylacji, dopasowania materiałów na wykończenie usługi, ewentualny dobór okien dachowych.  

TYNKI DEKORACYJNE remonty URSUS

Nasza oferta zawiera także tynki dekoracyjne Ursus, które możemy wykonać dla indywidualnych klientów ceniących sobie oryginalne i atrakcyjne wykończenie ścian. Tynki dekoracyjne Ursus pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt, który przekłada się na klimat w całym pomieszczeniu. A do tego są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i są trwałe przez wiele lat. Szeroka gama efektów, struktur i kolorów dostępna obecnie na rynku, daje możliwość dla Państwa wielu pomysłów, które nasza firma chętnie zrealizuje.

malowanie ścian ursus

TAPETOWANIE ŚCIAN REMONTY URSUS

Kolejną usługą w naszej ofercie jest tapetowanie ścian Ursus. W zależności od Państwa preferencji, odpowiednio dobrana tapeta może być oryginalnym i mocnym akcentem danego pomieszczenia. Ze względu na różnorodność wzorów, barw i struktur dostępnych na rynku mogą Państwo wybrać idealne rozwiązanie do klasycznego jak i bardzo modernistycznego wnętrza. 

Tapetowanie ścian Ursus realizowane przez firmę Rafbud zapewnia profesjonalne doradztwo, najlepszy serwis i fachową pomoc w wyborze najlepszego rodzaju tapety do danego pomieszczenia. Ponadto gwarantuje bezpłatny pomiar, sprawdzenie spójności podłoża, położenie tapety, tapetowanie narożników, wygładzanie tapety i przycięcie krawędzi. 

MALOWANIE ŚCIAN URSUS

Malowanie ścian to najszybszy sposób na zmianę wyglądu wnętrza pomieszczenia w Państwa domu. Niezależnie od tego czy marzą Państwo o całkowitej metamorfozie koloru z ciemnego na jasne odcienie, czy mieszkaniu w bieli lub suficie w odważnym kolorze firma Rafbud podejmie się tego zadania. 

Usługi malowania ścian Ursus realizujemy zarówno w lokalach zamieszkałych, jak i tych w stanie deweloperskim oraz lokalach usługowych. Firma Rafbud w usługach malowania ścian Ursus oferuje bezpłatną wycenę indywidualną, fachowe doradztwo w kwestii prac malarskich, pełną kompleksowość usługi. Ponadto jeśli podłoże wymaga ingerencji, w ramach usług malowania ścian, wykonywane są prace z zakresu przygotowania powierzchni pod prace malarskie. 

SZPACHLOWANIE ŚCIAN REMONTY URSUS

Kolejną pozycją w naszej ofercie jest szpachlowanie ścian Ursus. Szpachlowanie ścian inaczej nazwane wygładzaniem, ma na celu przygotowanie powierzchni do dalszych czynności jakimi są malowanie, tapetowanie lub kładzenie tynków dekoracyjnych. 


Firma Rafbud wyróżniająca się wieloletnim doświadczeniem, gwarantuje Państwu wykonanie usługi szpachlowania ścian na terenie dzielnicy Ursus na najwyższym poziomie. W zakresie naszych prac podczas wyrównywania podłoża należy kompleksowe przygotowanie podłoża, gruntowanie ścian, szpachlowanie właściwe i obróbka techniczna. 

usługi budowlane ursus

UKŁADANIE PŁYTEK, GLAZURY, TERAKOTY URSUS

Terakota, gres, kamień, płytki każde z nich wymaga innego sposobu montażu, precyzji i wiedzy. Nasza doświadczona ekipa świadczy usługi układania płytek, glazury i terakoty na terenie dzielnicy Ursus i reszty części Warszawy. Jeżeli występuje taka konieczność, przed rozpoczęciem prac, kujemy stare płytki w Państwa domu. 

Odpowiednie przygotowanie podłoża pozwoli na ustalenie z Państwem takich kwestii jak ułożenie wzoru lub układu płytek, glazury czy terakoty. Kolejnym krokiem w spełnieniu Państwa wizji jest klejenie i fugowanie płytek. 

UKŁADANIE CEGŁY DEKORACYJNEJ URSUS

Cegła dekoracyjna jako hit wykończenia wnętrz pojawiła się na przełomie roku 2017/2018. Od tamtej pory układanie cegły dekoracyjnej Ursus to sposób na wyjątkowe zdobienie ścian budynków. Cegła dekoracyjna ze względu na swoją dużą odporność na zużycie, znalazła zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. 

W zakresie prac firmy Rafbud układanie cegły dekoracyjnej na terenie dzielnicy Ursus jest:

  • bezpłatny pomiar,
  • przygotowanie podłoża,
  • przygotowanie układu cegły,
  • klejenie i fugowanie cegły dekoracyjnej.

RAFBUD SPRAWDZONA EKIPA OD REMONTÓW

Swoje usługi remontowo – budowlane kierujemy do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych i dużych firm. Wyróżnia nas rzetelność, perfekcjonizm, dokładność i praca na czas. Nasza oferta jest stworzona tak, aby była przystępna cenowo na każdą kieszeń. 

Ze swojej strony gwarantujemy jakość, doradztwo przy zakupie niezbędnych artykułów budowlanych, wykonanie kompleksowej usługi z precyzją i estetyką. Wstępny kosztorys wykonujemy za darmo, oferujemy możliwość skorzystania z porad profesjonalnego architekta wnętrz. 

We współpracy z każdym klientem firma Rafbud ceni sobie zaangażowanie, dialog i szacunek.