remonty włochy prowadzone przez firmę remontowo - budowlaną rafbud z Warszawy

remonty Włochy

Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo realizuje usługę remontowo-budowlaną w warszawskich Włochach. Nasza ekipa to wykwalifikowani fachowcy, którzy nie tylko mają szeroką wiedzę i umiejętności, ale również praktykę. To wszystko przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. A także na to, że wszystkie remonty włochy mieszkań, domów, budynków firmowych, czy przemysłowych wykonamy sprawnie i w wyznaczonym terminie.

Montaż drzwi i okien Warszawa Włochy

Trudno wyobrazić sobie dobrze zabezpieczony budynek bez drzwi i okien. Co więcej, to właśnie drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także okna są nierozłącznym elementem  ścian osłonowych budynków. To właśnie one sprawiają, że możemy poczuć się bezpiecznie w swoich budynkach. Ale nie tylko, ponieważ to również gwarancja spokoju, czy ciszy. Nasza firma doskonale rozumie rolę poszczególnych elementów, dlatego oferuje profesjonalny montaż drzwi i okien warszawa włochy. Na naszą usługę składa się fachowe doradztwo w zakresie doboru drzwi i okien, bezpłatne pomiary, montaż, wypełnienie pianką montażową, uzbrojenie skrzydła otworu ściennego, a także obróbka techniczna.

montaż drzwi i okien w dzielnicy Warszawa Włochy przez firmę Rafbud

Układanie paneli podłogowych Włochy

Panele podłogowe cechuje ciekawy design, dobra wytrzymałość, a także łatwa pielęgnacja. Nic więc dziwnego, że cieszą się taką popularnością. Nasi fachowcy chętnie przejmą na siebie układanie paneli podłogowych włochy. W ramach usługi możemy zapewnić bezpłatny pomiar, odpowiednie przygotowanie podłoża. Czy rozprowadzenie folii paroizolacyjnej, czy ułożenie samych paneli i montaż listew przypodłogowych.

Sufit podwieszany remonty Włochy

Sufit podwieszany stanowi bardzo urokliwy element salonów, łazienek oraz sypialni. Dlatego w naszej ofercie znajdzie się również usługa sufit podwieszany remonty włochy. Może ona objąć bezpłatne pomiary, wyznaczenie poziomu sufitu, przymocowanie profili przyściennych, czy montaż profili głównych i płyt sufitowych.

Adaptacja poddasza Warszawa Włochy

Decydując się na adaptację poddasza, można powiększyć metraż swojego domu, mieszkania na najwyższym piętrze, czy nawet segmentu. Jeśli będzie konieczna profesjonalna adaptacja poddasza warszawa włochy, to pozostajemy do dyspozycji. W ramach usługi oferujemy bezpłatne pomiary, sprawdzenie samej konstrukcji poddasza i dachu, wzmocnienie stropów, budowę schodów strychowych oraz montaż okien.

Adaptacja poddasza w dzielnicy warszawa włochy na pierwszym planie sypialnia

Tynki dekoracyjne Włochy

Zadaniem tynków dekoracyjnych jest podniesienie walorów estetycznych ścian w naszych wnętrzach. Oferowana przez nas usługa tynki dekoracyjne włochy obejmuje wykonanie pomiarów, zagruntowanie podłoża, nałożenie warstwy masy tynkarskiej, ułożenie tynku dekoracyjnego oraz nadanie mu odpowiedniej faktury.

Tapetowanie ścian remonty Włochy

Tapetowanie ścian to rozwiązanie dedykowane dla tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom niezwykłego charakteru. Nasza firma także chętnie przejmie na siebie tapetowanie ścian włochy i w ramach usług zapewnimy bezpłatne pomiary, sprawdzenie spójności podłoża, a także położenie tapety. To jednak nie wszystko, ponieważ chętnie wykonujemy również tapetowanie narożników, wygładzenie tapery, czy przyjęcie jej krawędzi. Jeśli zajdzie także potrzeba to oddajemy do dyspozycji również profesjonalnego architekta wnętrz.

Malowanie ścian Warszawa Włochy

Malowanie ścian sprawia, że wnętrza nabierają zupełnie nowego charakteru. To bardzo odpowiedzialne zadanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, więc na pewno malowanie ścian warszawa włochy lepiej powierzyć fachowcom. W ramach usługi chętnie zajmiemy się kompleksowym malowaniem ścian – zaczynając od jego przygotowania do malowania, po przygotowanie podłoża, a na obróbce technicznej kończąc.

Szpachlowanie ścian remonty Włochy

Szpachlowanie ścian to dość pracochłonne zadanie, ponieważ trzeba zapewnić idealnie równą i gładką powierzchnię, by ściany były odpowiednio przygotowane do kolejnych prac, w tym na przykład tapetowania, czy malowania. Dlatego szpachlowanie ścian włochy również chętnie przejmujemy na siebie, ponieważ w tym zadaniu mamy całkiem spore doświadczenie. Zamawiając u nas usługę, można liczyć na bezpłatne pomiary, profesjonalne przygotowanie podłoża, gruntowanie ścian, szpachlowanie właściwe, a także na obróbkę techniczną.

układanie cegły dekoracyjnej warszawa włochy realizowane przez firmę z Józefosławia Rafbud

Układanie cegły dekoracyjnej Włochy

Cegła dekoracyjna cieszy się dużą popularnością i nie ma co się dziwić. Ponieważ jest w stanie nadać oryginalnego charakteru wnętrzu, w którym zostanie wykorzystana. Oferowane przez nas  układanie cegły dekoracyjnej włochy obejmie między innymi przygotowanie podłoża, projekt układu płytek z cegły dekoracyjnej, czy klejenie płytek oraz fugowanie cegły dekoracyjnej.

Układanie płytek, glazury, terakoty Warszawa Włochy

Kuchnia, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, czy przedpokój to miejsca, gdzie płytki, glazura, czy terakota są chętnie wykorzystywane. Szeroki wybór wzorów sprawia, że każdy z nas może znaleźć coś dla siebie. W ramach usługi układanie płytek, glazury, terakoty warszawa włochy wykonamy darmowe pomiary, przygotujemy podłoże, a ułożymy wybrane rozwiązanie. Dodatkowo możemy zapewnić także poradę profesjonalnego architekta wnętrz.